top1.jpg top4.jpg top7.jpg top2.jpg top5.jpg top3.jpg

Wykrywacze metali

DETECTRONIC zajmuje się produkcją wykrywaczy od połowy lat 80 -tych, a zdecydowana większość z wyprodukowanych urządzeń nadal pracuje, od blisko 30 lat. Świadczy to o wysokiej jakości urządzeń i doświadczeniu firmy DETECTRONIC. Wykrywacze metalu DETECTRONIC produkowane są ze stali nierdzewnej, obrabianej metodą szkiełkowania, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie wykrywaczy w czystości i spełnienie wymagań dotyczących norm dla tego typu urządzeń w przemyśle spożywczym. Nowoczesne sterowanie, użycie mikroprocesorów, a także nowoczesne oprogramowanie Super Sensitive dla systemów wykrywania sprawia, że wykrywacze metalu DETECTRONIC należą do najbardziej czułych i skutecznych urządzeń funkcjonujących na rynku maszyn do przemysłu spożywczego. Oprogramowanie Super Sensitive firmy DETECTRONIC sprawia, że detektor jest bardziej odporny na zmiany temperatury produktów. Zaletą tego rozwiązania jest zminimalizowanie błędu podczas procesu wykrywania oraz wyeliminowanie w dużym stopniu konieczności zatrzymywania produkcji do auto kalibracji urządzenia. Wykrywacze metali DETECTRONIC spełniają normy zabezpieczenia IP 66, przez co z powodzeniem można stosować w przemyśle spożywczym zarówno w tzw. suchej i mokrej części produkcji.
DETECTRONIC jest jedynym producentem przemysłowych wykrywaczy metali w Skandynawii.
Jako producent oferujemy elastyczność i szybką reakcję w przypadku specjalnych zapytań naszych klientów w sprawie niestandardowych maszyn.
Przez lata zdobyliśmy również ogromną wiedzę z zakresu systemów odrzutu, którą możemy się podzielić podczas procesu określenia najlepszego rozwiązania dostosowanego do Waszych potrzeb.
 
W przypadku zapytań i uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt: biuro@detectronic.pl