Aktualności

09/17/13
Zapraszamy na targi Polagra-Tech 2013
top1.jpg top4.jpg top7.jpg top2.jpg top5.jpg top3.jpg

Systemy Rentgenowskie X-Ray

Systemy rentgenowskie X-Ray firmy DETECTRONIC są jednymi z najbardziej zaawansowanych i niezawodnych urządzeń dostępnych na rynku.

Innowacyjne wzornictwo, zaawansowana technologia i przyjazny interfejs użytkownika sprawia, że wykrywacze rentgenowskie DETECTRONIC są preferowaną marką w wielu krajach na całym świecie.

DETECTRONIC produkuje trzy rodzaje urządzeń:

DeteX 30

DeteX 50

DeteX Pipe – wykrywacz rentgenowski rurowy

Systemy rentgenowskie DETECTRONIC są powszechnie stosowane w przypadku automatycznej kontroli zanieczyszczeń produktów większości sektorów przemysłu spożywczego.

DETECTRONIC jest jedynym duńskim producentem systemów rentgenowskich X-Ray, który specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń do przemysłu spożywczego, gdzie kwestia bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktów są na wysokim poziomie, a stawiane producentom żywności wymagania rosną z dnia na dzień.

Kontrola za pomocą promieni rentgenowskich jest stosowana w wielu różnych sektorach przemysłu spożywczego, dla produktów takich jak: drób, mięso, ryby, pieczywo, nabiał, słodycze, itp.

Technologia X-ray może być zastosowana zarówno dla produktów w opakowaniach pojedynczych jak i zbiorczych, dla produktów spożywczych sypkich i płynnych.

 

Systemy kontroli rentgenowskiej pozwalają za znalezienie w produkcie badanym znacznie mniejszych kawałków metalu niż typowy wykrywacz metalu, może także wykryć takie materiały jak szkło, kamień, kości, gumę, niektóre rodzaje plastiku i inne rodzaje zanieczyszczeń.