top1.jpg top4.jpg top7.jpg top2.jpg top5.jpg top3.jpg

O Detectronic

DETECTRONIC A/S to duńska firma, której specjalizacją jest produkcja i sprzedaż takich urządzeń jak wykrywacze metalu, separatory metali, systemy kontroli rentgenowskiej X-Ray, systemy kontroli wagi, stosowane w przemyśle spożywczym – separatory, wykrywacze, detektory w przemyśle rybnym, mięsnym, drobiarskim itp.

Firma DETECTRONIC została założona w 1986 roku. DETECTRONIC od początku swojej działalności zaangażował się projektowanie i wdrażanie takich produktów jak tunelowe wykrywacze metalu, systemy kontroli wagi, systemy klasyfikowania i sortowania produktów oraz najbardziej zaawansowane systemy kontroli rentgenowskiej X-Ray, które zaistniały w połowie lat 80-tych.

 
Wszystkie typy opisanych produktów pracują obecnie w wielu krajach na całym świecie.
Zakłady produkcyjne DETECTRONIC zlokalizowane są w Farsoe w Danii, skąd poprzez rozbudowaną sieć sprzedaży zamówione produkty wysyłane są do odbiorców wielu branż na całym świecie.
Mocnym fundamentem firmy DETECTRONIC jest wykwalifikowana kadra pracownicza.
Nasze know-how to praktyka i ogromna wiedza z zakresu zagadnień i specyfiki przemysłu spożywczego zebrane w okresie ponad 25 lat działalności firmy.
 
Od 2011 roku, w wyniku zmiany właściciela, nowy zarząd spółki stawia na sprawdzone w firmie wartości, innowacyjność, niezawodność, kreatywność, wprowadzanie nowych pomysłów dotyczących produktów i rozwoju firmy.
Siłą produktów DETECTRONIC jest wysoka jakość wykrywaczy, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu producentów żywności na urządzenia zapewniające bezpieczeństwo i wysoką jakość produktów spożywczych.
 
DETECTRONIC jest nowoczesną firmą produkcyjną, nieustannie dbającą o wysoki poziom produkcji i jakość urządzeń.
W wyniku tego urządzenia nasze produkowane są tylko w Danii, w ten sposób możemy zapewnić naszym obecnym i przyszłym klientom najlepszą jakość, jaką gwarantujemy od ponad 25 lat.
Wybierając produkty DETECTRONIC spotkacie się Państwo z wiedzą, kreatywnością, innowacyjnością i gotowością na rozwiązywanie nietypowych potrzeb naszego Klienta.
 
Przedstawicielem Detectronic w Polsce jest firma Celius Rogulewo ul. Kasztanowa 12.